Mecidiye Kasrı Nikah Organizasyonu

Düğün töreninden sonra nikah organizasyonları için de Beykoz Kasrı'nın bünyesinde barındırdığı tarihi güzellikleriyle burayı düşünmeniz içten bile değil. Bu organizasyona akrabalarınızı, iş arkadaşlarınızı, dostlarınızı ve komşularınızı davet edebilirsiniz.  isteyenler de olabilir.

MECİDİYE KASRI TARİHİ

Tarihte 1854 yılında tamamlanan bu yapı, birçok toplantıya ve davete ev sahipliği yapmıştır. Doğal ve tarihi güzellikler bir arada olduğu için halen NİKAH mekânı tercihleri arasında en popüler olanıdır Davetlilerin hoşça vakit geçirmesi ve unutulmaz bir nikah gecesi yaşaması sağlanır.

Lezzetli ve bir o kadar da kaliteli ikramlıklar ve yemek sunumları ile nikahınızı zenginleştirebilirsiniz. Ayrıca sade bir davet ile evlenmek isteyenler için Beykoz Mecidiye Kasrı düğünlerden sonra nikah için de uygun bir tercih olacaktır. İster en yakınlarınızı isterse dost ve tanıdıklarınızı davet edebilir ve nikahınızı böylesi bir mekanda gerçekleştireceğiniz bir tören ile dünya evine girebilirsiniz.

Beykoz Mecidiye Kasrı Ulaşım

İstanbul, Beykoz'da bulunun Beykoz Kasrı’na ulaşım son derece kolaydır. İstanbul’un her yerinden davetinize katılım sağlanacaktır. Nikah mekânı olarak ulaşım kolaylığı ve merkezi konumu nedeniyle de tercih edilir. Tarihin izlerini taşıyan duvarları, düğün davetinize tüm asaletiyle birlikte ev sahipliği yapacaktır. Bu duvarların önünde şahane fotoğraflar çektirebilir, sonrasında anı olarak saklayabilirsiniz.

Nikah organizasyonları hem gelin ve damat hem de aileleri için oldukça önemli bir yere sahiptir. Anne ve babalar yıllarca emek verip büyüttükleri çocuklarının bu mutlu gününün en güzel şekilde geçmesini isterler. Dolayısıyla düğün hazırlıklarına dahil olabilmeyi ve her şeyin en iyisinin olmasını isterler. Düğünlerini de nişanlarını da en güzel yerde gerçekleştirme hayalleri vardır. Beykoz Mecidiye Kasrı nikah gecesi mekânı olarak aileler açısından da tatmin edicidir.

Beykoz Mecidiye Kasrı’nda Göz Alıcı Bir Nikah Töreni

Sahil yolunda yer alan Beykoz Mecidiye Kasrı, bugüne kadar birçok yerli ve yabancı misafir ağırlamıştır. Gündüz saatleri içinde bu yapıyı gezme imkânı bulunur. Nikah organizasyonlarının yanı sıra düğün, nişan, mezuniyet gibi çeşitli davetler de burada düzenlenebilir. Osmanlı mimarisini yansıtan işlemeleri tüm zarafetiyle karşınızdadır. Gelinlik ve damatlığınızla çekileceğiniz fotoğraflara da harika bir arka plan olur.

By Barış Nikah Organizasyonu