Küçüksu Kasrı Nikah Organizasyonu

Boğaziçi'nde Üsküdar - Beykoz sahil yolu üzerinde yer alan Küçüksu Kasrı veya diğer adıyla Göksu Kasrı, düğün, nikah ve diğer her türlü organizasyon için tarihi  mekanlar arasında en popüler olanlarındandır. Osmanlı döneminde padişahın has bahçelerinden biri olan bu tarihi düğün mekanı, bembeyaz duvarları ve eşsiz manzarası ile sizi o dönemlere götürecek bir nostalji yaşatacaktır.

Hizmet Kapasitesi
Kabartmalarla süslü, denizin tam kenarına konumlandırılmış ve bu cepheye yaslanmış şadırvanlı küçük havuzunun başında ister kokteyl havasında ister normal bir konseptle nikahınızı yapabilirsiniz. Ayrıca, müzik eşliğinde sevdiklerinizle dilediğiniz gibi doyasıya eğlenebilirsiniz. Merdivenlerinde Barok ve Rokoko süsleme motifleri kullanılan Küçüksu Kasrı’nda merdivenlerden inerken tıpkı sultanlar gibi göz kamaştıracaksınız.

Açık ve kapalı alanları aktif olarak kullanılan Küçüksu Kasrı’nda ferah ve tarihi motiflerle çevrili iç mekanın kapasitesi 400 – 500 kişiliktir.

Açık havada ise bu kapasite sayısı yemekli ve yemeksiz olarak değişiklik göstermekle birlikte 750 – 1000 kişi arasındadır. Ancak daha kalabalık bir organizasyon veya düğün gerçekleştirmek istiyorsanız, kokteyl konseptimizle bu sayıyı 2000 – 2500’e çıkarmamız mümkün olacaktır.

Konsept İmkanları
Tarihi bir mekanda vintage gelinlik ve damatlıklarınızla bulunarak harika bir nikah konsepti yapabilirsiniz. En küçük ayrıntılarınıza kadar ince ince düşünen By Barış Organizasyon farkıyla Küçüksu Kasrı'nda, hayallerinizin ötesinde bir nikah düğünü yaşatacaktır. Size özel tasarlanacak ve süslenecek nikah mekanının dekoru organizasyon ekibi tarafından tasarlanmakta. Küçüksu Kasrı’nda yapacağınız her organizasyon için alanında uzman ekibimiz etkinlik ve kutlamalarınızı planlamak için heyecanla sizleri bekliyor.

Yıllardır hayalini kurduğunuz nikahın tüm ayrıntılarıyla baştan sona ilgilenen Küçüksu Kasrı, istediğiniz her şeyi uzman kadrosu ile kusursuz bir şekilde hazırlayacaktır. Şeflerin özel tarifleriyle hazırlanan ikramlar herkesin damak zevkine hitap edecek, misafirleriniz hem nikah organizasyonunuzdan hem de personellerin ilgisinden hoşnut olacak!

Küçüksu Kasrı Nerededir?
Üsküdar - Beykoz sahil yolu üzerinde Küçüksu Mahallesi’nde bulunan bu düğün mekanı tarihi bir mekan olması nedeniyle diğer düğün mekanlarına göre daha kolay bulunuyor. Otobüs - 15E, Otobüs - 15F, Otobüs - 15KÇ, Otobüs - 15M hatlarıyla da kısa sürede Küçüksu Kasrı’na ulaşabileceksiniz.

Şehit Murat Akdemir ve Sevda Tepesi duraklarında inip, 3 dakika yürüdükten sonra Küçüksu Kasrı Düğün Salonu’na erişebilirsiniz. Küçüksu Kasrı’nda bulunan özel otopark ile misafirlerinize herhangi bir otopark sorunu yaşatmadan araçları güvenilir valeye teslim edilmekte. Mekanın açık adresi ise hemen burada: Göksu, Küçüksu Cd. No:12, 34815 Beykoz / İstanbul.

By Barış Küçüksu Kasrı Nikah Organizasyonu Hizmeti
By Barış Organizasyon, Nikah Organizasyonu işlerinde kaliteli hizmet anlayışıyla ve uzman kadrosuyla hizmet veren deneyimli bir firmadır. Nikah Organizasyonu denildiği zaman sektörde öncü olma hasebiyle emin adımlarla ilerlerken, sizlere en uygun Nikah Organizasyonu gerçekleştirmek için elimizden geleni yapmaktayız. Firmamızın uygun fiyat anlayışı yanında hızlı, kaliteli ve güvenli destekler ve çözümler sunuyoruz. Nikah Organizasyonu için her yerden bize ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey biziiletişim telefon ve mail üzerinden ulaşmak. By Barış Organizasyon, yılların verdiği deneyim ve sektör gücüyle Nikah Organizasyonu hizmeti vermektedir. Sektörün öncü firmalarından olan By Barış Organizasyon, NİKAH ORGANİZASYONU dışında aşağıda sunduğumuz diğer hizmetlerle de siz müşterilerimizin hizmetindeyiz.

 

 

BAŞLICA VERDİĞİMİZ DİĞER HİZMETLER

DÜĞÜN ORGANİZASYONU

AÇILIŞ ORGANİZASYONU

KOKTEYL ORGANİZSAYONU

SÜNNET ORGANİZASYONU

KURUMSAL ORGANİZASYONLAR

MEZUNİYET TÖRENİ

SES IŞIK SAHNE ORGANİZASYONU

GÖSTERİ MÜZİK GRUPLARI

PANAYIR İKRAM ORGANİZASYONU

PİKNİK ORGANİZASYONU

FUAR ORGANİZASYONU

TANITIM ORGANİZASYONU

DÖNEMSEL ORGANİZASYONLARI

SÜSLEME ORGANİZASYONU

ÇOÇUK EĞLENCE ETKİNLİĞİ

EVLENME TEKLİFİ ORGANİZASYONU

EKİP & EKİPMAN KİRALAMA

LANSMAN ORGANİZASYONU ve daha bir çok hizmetle hem müşteri memnuniyetini, hem de artan tecrübe, birikim ve deneyimler ile daha kaliteli bir hizmeti sizlerle buluşturuyor.

By Barış Organizasyon, 7 gün, 24 saat müşterilerine hizmet vermekten gurur duyar.

Firmamız, Türkiye'nin her yerinde vermiş olduğu hizmetlerde tamamen müşteri memnuniyetini ve konforunu, güvenini ve sevgisini kazanmayı prensip edinmiş olup, bu hizmetlerde de kalitenin en iyisini müşterilerine sunmakta.

NİKAH ORGANİZASYONU İÇİN SUNDUĞUMUZ KONSEPT AŞAĞIDAKİ GİBİDİR
DÜGÜNSÜZ NİKAH ORGANİZASYONU
NİKAH ORGANİZASYON ŞİRKETLERİ
NİKAH ORGANİZASYON FİRMASI
NİKAH ORGANİZASYONU FİYATLARI
NİKAH EKİPMAN KİRALAMA
AÇIK ALAN NİKAH ORGANİZASYONU
BAHÇE NİKAH ORGANİZSYONU
NİKAH KÜRSÜSÜ KİRALAMA
SANDALYE KİRALAMA
FAKE NİKAH MEMURU
LÜKS NİKAH ORGANİZASYONU
KUMSAL NİKAH ORGANİZASYONU KUMSAL NİKAH ORGANİZASYONU
HOTEL NİKAH ORGANİZASYONU
OTEL NİKAH ORGANİZASYONU
SALONDA NİKAH ORGANİZASYONU
VİLLA NİKAH ORGANİZASYONU
NİKAH GAZEBO KİRALAMA
NİKAH ALANI SÜSLEMESİ
NİKAH ÇADIR KURULUMU
NİKAH OTURMA GRUBU

DÜGÜN NİKAH ORGANİZASYONU İÇERİSİNDE EKİP EKİPMAN KİRALAMA HİZMETLERİMİZ İSE AŞAĞIDADIR

MASA KİRALAMA
SANDALYE KİRALAMA
ŞAMDAN KİRALAMA
SUPLA KİRALAMA
VAZO KİRALAMA
ÖRTÜ KİRALAMA
PEÇETELİK KİRALAMA
ÇİÇEK KİRALAMA
ÇİÇEKLİ TAG KİRALAMA
NAPOLYON SANDALYE
YUVARLAK MASA
TİFFANY SANDALYE
NİKAH MASASI KİRLAMA
FAKE NİKAH MEMURU
MAKET PASTA KİRALAMA
DÜGÜN MALZEME KİRALAMA
GELİN YOLU KİRALAMA
KIRMIZI HALI KİRALAMA
ÇİÇEKLİ VAZO KİRALAMA
CAM OBJE KİRALAMA
CAM ŞAMDAN KİRALAMA
CAM SUPLA KİRALAMA
VOLKAN ATIMI KİRALAMA
HAVAİ FİŞEK ATIMI
MASA GİYDİRME
SANDALYE GİYDRİME
SES IŞIK SİSTEMİ KİRALAMA
ZEMİN KAPLAMA
YER KAPAMA
VİNİL KAPLAMA
ÇİÇEKLİ ŞAMDAN
GELİN DAMAT MASASI
ÇADIR KİRALMA
BANDAO TAKIMI
MÜZİK GRUBU
BİSTRO MASA KİRALAMA
BAR MASASI KİRALAMA
OTURMA GRUBU KİRALAM
LOUNGE KOLTUK KİRALAMA
KOLTUK TAKIMI KİRALAMA
KÖY IŞIKLANDIRMASI
IŞIKLANDIRMA KİRALAMA
BAR TABURESİ KİRALAMA
PODYUM KİRALAMA
SAHNE KİRALMA
GAZEBO KİRALAMA
KUMAŞ SÜSLEME KİRALAMA
AVİZE KİRALAMA
GARSON KİRALAMA
KARŞILAMA HOSTESİ
SERVİS ELEMANI
SERVİS GARSONU

Nikah Organizasyonu hizmeti almak için ve detaylı bilgiye ulaşmak için bizlere

0212 431 98 56

telefonundan ulaşabilirsiniz.