Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

By Barış Organizasyon olarak 15 yıllık geçmişimizle tüm hizmetlerimizde maksimum incelikle çalışmanın mutluluğunu yaşıyoruz. By Barış Organizasyon olarak İşimizi hem severek hemde profosyonelce yapmaya özen gösteriyoruz.

İLETİŞİM

Kokteyl Masası Süsleme

Kokteyl Masası Süsleme
  • 19 Aralık 2021, 19:03

Kokteyl Masası Süsleme

Düğün, sünnet, kına gecesi, toplantı, açılış, gala ve aklınıza gelebilecek daha birçok organizasyon ve etkinlikte artık kokteyl türü hizmetlere büyük bir rağbet olmuş durumdadır.

By Barış Organizasyon olarak böylesi önemli bir yere sahip olan kokteyl türü organizasyonlarda kullanılan masaların süslenmesini büyük bir profesyonellik ve özveriyle yapmaktadır.

Kokteyl ve Bistro masaların süslemeleri başlı başına incelik ve zarafet isteyen bir iştir. Gelen konukların gözlerini alabilmesi ve organizasyona büyük bir ayrıcalık katması büyük bir ayrıcalık oluşturmaktadır.

Bizler By Barış Organizasyon olarak  organizasyonlara uygun konseptte başta kokteyl masası ve buna bağlı olarak sandalye süsleme hizmetini de yapmaktayız. Kokteyl masası süslemelerinde en önemli etken masa örtüleridir.

Kokteyl Masa Süsleme

Yapılacak organizasyonlarda masa süsleme hizmetleri ile By Barış Organizasyon sizlerle. Kokteyl-Bistro Masa süsleme ile yapılacak etkinlik konseptine uygun renkte masa örtüsü, kurdele, şamdan, supla,  masa üstü ışık süslemeleri, mumlu, fanuslu, yapay ve canlı çiçek süsleme. Masa süsleme yapılacak organizasyonlara uyumlu halde süslenmektedir.

Kokteyl Masası Süsleme konusunda detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.