Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

By Barış Organizasyon olarak 15 yıllık geçmişimizle tüm hizmetlerimizde maksimum incelikle çalışmanın mutluluğunu yaşıyoruz. By Barış Organizasyon olarak İşimizi hem severek hemde profosyonelce yapmaya özen gösteriyoruz.

İLETİŞİM

Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır?

Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır?
  • 25 Eylül 2021, 00:21

Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır?

İlk başta hizmet almak istediğiniz organizasyon firmasından fikir alarak ve sizlere verilen direktifler doğrultusunda ihtiyaçlarınızın listesini çıkarın ve bunları zaman kaybetmeden temin edin. Alacağınız hizmetlerin eksiksiz ve zamanında olması için ilgili kişiler ve kurumlarla tekrar teyit edip gerekli uyarıları dinleyin.

Açılış süslemeleri nasıl yapılır?

Açılış ve kutlama organizasyonlarınız için öncelikle balon süslemesi yapılır. Süslemede kullanılacak balonlar kurumsal renklerinize ve konseptinize göre belirlenir. Bslon süslemeleri zincir balon, kapı kemeri, balondan çeşitli figürler (kalp, nazar boncuğu, fiyonk gibi) yapılır. Tül ve kumaşlarla uygun alanlar şık bir şekilde süslenir. Bayrak veya kurdaleler ile yapılan süsleme çalışması desteklenir.

İşyeri Açılışları: İşyerin açılışı organizasyonları için balon süsleme, süslemeler, gösteriler, ilgi çekecek etkinlikler, tanıtım organizasyonları ve kokteyl hizmetleri. Diyelim ki bir işyeri açacaksınız ve hem konuklarınızı kusursuz bir şekilde ağırlamak hem de ilgi çekmek istiyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey doğru bir organizasyon firmasından destek almak. Süslemeleri, etkinlikleri, ikramları, karşılama ve servisi sizin için kusursuz bir şekilde gerçekleştirelim.

Market Açılışları: Market açılış organizasyonunda ses getirip, karnaval havası oluşturmanız için çevreden farkedilecek süslemeler, ilgi çekecek eğlenceler, palyaço, maskot ve tanıtım elemanları, ses sistemi ile müzik yayını ve anonslar, Market açılışına özel indirimlerin anonsları ile müşteri akınına uğrayacaksınız.

Mağaza Açılışları: Mağaza açılış organizasyonunda iz bırakıp marka olmak için ihtiyaç duyacağınız her şey. Dikkat çeken, farkedilmenizi sağlayan süslemeler. Balon süslemeleri. Birbirinden ilginç gösteriler. Palyaço etkinlikleri ve kostümlü tanıtım elemanları. Mağaza açılışları için ziyaretçilerinize sunacağınız ikramlar ve kokteyl organizasyonları.

Bayii açılışları: Bayii açılışları için süsleme, kokteyl organizasyonu ve açılış ekipmanları temini. Triolar (karşılama müziği), hostesler, balon süsleme, müzik sistemi kurulumu ve DJ hizmetleri. Konfeti makinası ve çeşitli showlar.

Her türlü açılış organizasyonu hakkında bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz bölgeler!

İstanbul bölgesine ve ilçelerine Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - İstanbul Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Adalar Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Arnavutköy Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Ataşehir Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Avcılar Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Bağcılar Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Bahçelievler Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Bakırköy Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Başakşehir Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Bayrampaşa Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Beşiktaş Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Beykoz Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Beylikdüzü Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Beyoğlu Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Büyükçekmece Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Çatalca Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Çekmeköy Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Esenler Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Esenyurt Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Eyüpsultan Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Fatih Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Gaziosmanpaşa Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Güngören Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Kadıköy Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Kağıthane Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Kartal Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Küçükçekmece Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Maltepe Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Pendik Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Sancaktepe Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Sarıyer Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Silivri Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Sultanbeyli Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Sultangazi Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Şile Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Şişli Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Tuzla Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Ümraniye Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Üsküdar Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz - Zeytinburnu Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır? hizmeti vermekteyiz.Blog

Bize Soru Sorun

İLETİŞİM