Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

By Barış Organizasyon olarak 15 yıllık geçmişimizle tüm hizmetlerimizde maksimum incelikle çalışmanın mutluluğunu yaşıyoruz. By Barış Organizasyon olarak İşimizi hem severek hemde profosyonelce yapmaya özen gösteriyoruz.

İLETİŞİM

Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır?

Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır?
  • 25 Eylül 2021, 00:21

Açılış Organizasyonları Nasıl Yapılır?

İlk başta hizmet almak istediğiniz organizasyon firmasından fikir alarak ve sizlere verilen direktifler doğrultusunda ihtiyaçlarınızın listesini çıkarın ve bunları zaman kaybetmeden temin edin. Alacağınız hizmetlerin eksiksiz ve zamanında olması için ilgili kişiler ve kurumlarla tekrar teyit edip gerekli uyarıları dinleyin.

Açılış süslemeleri nasıl yapılır?

Açılış ve kutlama organizasyonlarınız için öncelikle balon süslemesi yapılır. Süslemede kullanılacak balonlar kurumsal renklerinize ve konseptinize göre belirlenir. Bslon süslemeleri zincir balon, kapı kemeri, balondan çeşitli figürler (kalp, nazar boncuğu, fiyonk gibi) yapılır. Tül ve kumaşlarla uygun alanlar şık bir şekilde süslenir. Bayrak veya kurdaleler ile yapılan süsleme çalışması desteklenir.

İşyeri Açılışları: İşyerin açılışı organizasyonları için balon süsleme, süslemeler, gösteriler, ilgi çekecek etkinlikler, tanıtım organizasyonları ve kokteyl hizmetleri. Diyelim ki bir işyeri açacaksınız ve hem konuklarınızı kusursuz bir şekilde ağırlamak hem de ilgi çekmek istiyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey doğru bir organizasyon firmasından destek almak. Süslemeleri, etkinlikleri, ikramları, karşılama ve servisi sizin için kusursuz bir şekilde gerçekleştirelim.

Market Açılışları: Market açılış organizasyonunda ses getirip, karnaval havası oluşturmanız için çevreden farkedilecek süslemeler, ilgi çekecek eğlenceler, palyaço, maskot ve tanıtım elemanları, ses sistemi ile müzik yayını ve anonslar, Market açılışına özel indirimlerin anonsları ile müşteri akınına uğrayacaksınız.

Mağaza Açılışları: Mağaza açılış organizasyonunda iz bırakıp marka olmak için ihtiyaç duyacağınız her şey. Dikkat çeken, farkedilmenizi sağlayan süslemeler. Balon süslemeleri. Birbirinden ilginç gösteriler. Palyaço etkinlikleri ve kostümlü tanıtım elemanları. Mağaza açılışları için ziyaretçilerinize sunacağınız ikramlar ve kokteyl organizasyonları.

Bayii açılışları: Bayii açılışları için süsleme, kokteyl organizasyonu ve açılış ekipmanları temini. Triolar (karşılama müziği), hostesler, balon süsleme, müzik sistemi kurulumu ve DJ hizmetleri. Konfeti makinası ve çeşitli showlar.

Her türlü açılış organizasyonu hakkında bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.