Esenler 15 Temmuz Millet Bahçesi Nişan Organizasyonu

 

  

 

By Barış Organizasyon İstanbul Esenler'de bir ilke imza attı. By Barış Organizasyonu Esenler 15 Temmuz Millet Bahçesi'nde gerçekleştirme hakkını elinde bulundurduğu nişan, kına ve düğün organizasyonlarıyla vatandaşlara büyük bir ayrıcalık yaşatmaktadır. 

 

Esenler 15 Temmuz Millet Bahçesi'nde gerçekleştirdiğimiz nişan organizasyonlarıyla vatandaşlar mekanın verdiği tüm imkanlardan faydalanmakla birlikte son derece nezih, temiz, sessiz ve doğanın sunduğu tüm güzelliklerden faydalanma imkanı bulmaktadırlar.

 

By Barış Organizasyonu olarak nişan organizasyonlarına bağlı her türlü hizmeti profesyonel ekip ve ekipmanlarla sunmaktadır.

 

Önceliğimiz müşteri ve fiyat memnuniyetiyle beraber hizmet kalitesinden ödün vermeden  gelin, damat ve misafirlere keyifli anlar yaşatmaktayız. 

 

NEDEN ESENLER 15 TEMMUZ MİLLET BAHÇESİ?

 

Esenler Metris Kışlası’nın yerine inşa edilen 15 Temmuz Millet Bahçesi, vatandaşlara gündelik hayatın stresinden uzaklaşmaya, doğa ile iç içe olmaya davet ediyor.

 

Esenler’in huzur ve keyif dolu anlarına şahitlik eden 15 Temmuz Millet Bahçesi, genç, yaşlı herkesin gözde mekanı haline gelmiş durumda. Yeşillikler içinde ağaç ve kuş sesleriyle vakit geçirmeyi vadeden bahçe, piknikçilerin vazgeçilmez mekanlarından biri oldu.

 

AYRICALIKLI BİR MEKAN: 15 TEMMUZ MİLLET BAHÇESİ

 

Esenlerlileri yeşil alana ve huzura kavuşturan ve İstanbul’un en büyüğü olan 15 Temmuz Millet Bahçesi, 183 dönümlük alanda kurulan bahçe, ziyaretçilere nezih, sakin ve doğa ile iç içe bir mekan sunuyor.

 

Meyve bahçesinden bisiklet yoluna; şifa bahçesinden tohum tanıtım ofisine kadar tam tamına 30 bölümden oluşan bahçe ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatıyor.

 

15 TEMMUZ MİLLET BAHÇESİ’NİN İÇİNDE NELER VAR?

 

15 Temmuz Millet Bahçemiz içerisinde, 1450 metrekarelik çocuk oyun alanı ve yaklaşık 1719 metre uzunluğunda bisiklet yürüyüş ve koşu yolu bulunuyor.

 

15 Temmuz Millet Bahçesi; Gölet başta olmak üzere Seyir Terası, Gül Bahçesi, Kütüphane, Millet Kıraathanesi, Cami, Emzirme Odası/WC, Piknik Alanları, Çocuk Oyun Alanı, Etkinlik Alanı, Şifa Bahçesi, Şifa Evi, Spor Aletleri Alanı, Prof. Dr. Sadettin Ökten Şehir Düşünce Merkezi, Kümes Hayvanları, Ağıl, Bostan, Meyve Bahçesi, Tohum Tanıtım Ofisi, Tohum Sokağı, Tarım ve Hayvancılık Merkezi, Tıbbi Bitkiler Bahçesi, Hanımlar Konağı, Gençlik Merkezi, Bisiklet İstasyonu, Bisiklet/Yürüyüş Yolu, Spor Tesisleri, Anıt Araç, ESTİM İletişim Noktası ve Otopark olmak üzere 30 bölümden oluşuyor.

 

Esenler 15 Temmuz Millet Bahçesi'nde nişan organizasyonu gerçekleştirmek isteyen müşterilerimiz her türlü bilgi ve detay için bizmle iletişime geçebilirler.